Förtroendevalda hos oss.

Linda Borg (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2021 ledamot 2018-10-15 - 2022-10-31
Skolnämnden 2019-2022 ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31