Förtroendevalda hos oss.

Krister Fagerström Mccarthy (S)

Kontaktinformation

E-post:
krister.mccarthy@harnosand.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2021 ledamot 2018-10-15 - 2022-10-31
Rådet för trygghet och hälsa ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnden 2019-2022 Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31