Förtroendevalda hos oss.

Johan Sundqvist (MP)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunstyrelse 2018-2022 ledamot 2018-12-01 - 2022-11-30
Kommunstyrelsens arbetsutskott 2018-2022 ledamot 2018-12-05 - 2022-12-04
Krisledningsnämnd ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31