Förtroendevalda hos oss.

Malin Lindroth (V)

Kontaktinformation

E-post:
malin.lindroth@harnosand.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2021 ledamot 2018-10-15 - 2022-10-31
Socialnämnden 2019-2022 ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31