Förtroendevalda hos oss.

Magnus Oskarsson (S)

Kontaktinformation

Telefon:
073-036 31 93 (mobil)

E-post:
magnus.oskarsson@harnosand.se

Bild på Magnus Oskarsson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2021 ledamot 2018-10-15 - 2022-10-31
Samhällsnämnden 2019-2022 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31