Förtroendevalda hos oss.

Susanne Forsberg (S)

Kontaktinformation

E-post:
susanne.forsberg@harnosand.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2021 ledamot 2018-10-15 - 2022-10-31
Kommunstyrelse 2018-2022 ersättare 2018-12-01 - 2022-11-30
Kommunstyrelsens arbetsutskott 2018-2022 ersättare 2018-12-05 - 2022-12-04
Krisledningsnämnd ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31