Förtroendevalda hos oss.

Ingemar Ljunggren (M)

Kontaktinformation

E-post:
ingemar.ljunggren@harnosand.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunala pensionärsrådet 2019-2022 ledamot 2018-12-01 - 2022-11-30
Kommunfullmäktige 2018-2021 ersättare 2018-10-15 - 2022-10-31
Kommunstyrelse 2018-2022 ledamot 2018-12-01 - 2022-11-30