Förtroendevalda hos oss.

Lennart Bergström (SD)

Kontaktinformation

E-post:
lennart.bergstrom@harnosand.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2021 ledamot 2018-10-15 - 2022-10-31
Kommunstyrelse 2018-2022 ledamot 2018-12-01 - 2022-11-30
Rådet för trygghet och hälsa ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Skolnämnden 2019-2022 ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31