Förtroendevalda hos oss.

Leif Jonsson (M)

Kontaktinformation

E-post:
leif.jonsson@harnosand.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunstyrelse 2018-2022 ersättare 2018-12-01 - 2022-11-30
Landsbygdsrådet 2019-2022 ledamot 2018-12-01 - 2022-11-30
Rådet för trygghet och hälsa ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31