Förtroendevalda hos oss.

Christian Wasell (M)

Kontaktinformation

E-post:
christian.wasell@harnosand.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2021 ledamot 2018-10-15 - 2022-10-31
Samhällsnämnden 2019-2022 2:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31