Förtroendevalda hos oss.

Ulrika Sundgren (C)

Kontaktinformation

E-post:
ulrika.sundgren@harnosand.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2021 ersättare 2019-01-28 - 2022-10-09
Kommunstyrelse 2018-2022 ersättare 2018-12-01 - 2022-11-30