Förtroendevalda hos oss.

Dunia Ali (C)

Kontaktinformation

E-post:
dunia.ali@harnosand.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Arbetslivsnämnden 2019-2022 ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige 2018-2021 ersättare 2018-10-15 - 2022-10-31