Förtroendevalda hos oss.

Glenn Sehlin (SD)

Kontaktinformation

E-post:
glenn.sehlin@harnosand.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Arbetslivsnämnden 2019-2022 ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige 2018-2021 ersättare 2018-10-15 - 2022-10-09
Kommunstyrelse 2018-2022 ersättare 2018-12-01 - 2022-11-30