Förtroendevalda hos oss.

Anders Nordström (KD)

Kontaktinformation

E-post:
anders.nordstrom@harnosand.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Härnösandshus styrelse ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige 2018-2021 ersättare 2018-10-15 - 2022-10-31
Samhällsnämnden 2019-2022 ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31