Förtroendevalda hos oss.

Bo Gidmark (SD)

Kontaktinformation

E-post:
bo.gidmark@harnosand.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2021 ersättare 2018-10-15 - 2022-10-09
Skolnämnden 2019-2022 ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31