Förtroendevalda hos oss.

Ingrid Nilsson (V)

Kontaktinformation

E-post:
ingrid.nilsson@harnosand.se

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunala pensionärsrådet 2019-2022 Ordförande 2018-12-01 - 2022-11-30
Kommunfullmäktige 2018-2021 ledamot 2018-10-15 - 2022-10-31
Kommunstyrelse 2018-2022 1:e vice ordförande 2018-12-01 - 2022-11-30
Kommunstyrelsens arbetsutskott 2018-2022 1:e vice ordförande 2018-12-05 - 2022-12-04
Krisledningsnämnd 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Rådet för trygghet och hälsa Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31