Förtroendevalda hos oss.

Monica Fahlén (S)

Kontaktinformation

E-post:
monica.fahlen@harnosand.se

Bild på Monica Fahlén

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2021 ledamot 2018-10-15 - 2022-10-31
Kommunstyrelse 2018-2022 ledamot 2018-12-01 - 2022-11-30